Ekip Yaşam Evleri

Konut-Trabzon-2022

Trabzon'un yükselen değeri Yalıncak'ta, deniz ve doğa manzarasının doyasıya keyfine varın.


Trabzon’ un parlayan yıldızı Yalıncak' ta hayata geçirilen Ekip Yaşam Evleri Projesi 3300 m² arazi üzerine konumlandırılmıştır. Proje 2 Bloktan oluşmakta ve daireler deniz ve doğa manzarasına hakim konumlara yerleştirilmiştir. Her katta 3 cepheye sahip (ön-arka ve yan) 2 daire bulunmakta ve toplamda 38 daireden meydana gelmektedir. Projenin bütün daireleri 3+1 (185 m²) konsept olarak tasarlanmıştır. Şehrin ana yoluna yakınlığı ve eşsiz manzara eşliğinde sosyal donatıları ile sizlere yeni kapılar açmaktadır.

Futbol ve basket sahası, kapalı ve açık otoparklar, yürüyüş parkurları, dinlenme alanları ve süs havuzu gibi imkanlar ile yaşam alanınızı sizler için daha huzurlu ve eğlenceli bir hale getirdik.

Ekip Yaşam Evleri Projesi içerisinde bulunan daireler modern mimari ile donatılmış, ayrıca klima altyapı sistemi kurularak ferahlık seviyesi artırılmıştır. Ayrıca bina özellikleri olarak yangın tesisatı ve güvenlik kamerası ile sizleri güvence altına almış, su deposu ve jeneratör gibi hizmetleri ile su ve enerji kaybından etkilenmemeniz sağlanmıştır.

Proje Bilgileri


Proje Adı Ekip Yaşam Evleri
Konum Ortahisar/Trabzon
Proje Alan 3300 m²
Bağımsız Bölüm 38 Daire(2 Blok)
Bağımsız Alan 3+1(185 m²)
Proje Yılı 2020-2022
Yapı Kullanma Alındı
Proje Durumu Yapımı Devam Ediyor
WhatsApp IconTeklif Al WhatsApp IconTeklif Al